Grafika losowa

zdjcie0347.jpg

Pożyteczne wakacje 2013

    Stowarzyszenie "Nasze Wilczyska" prowadzilo od 1 lipca zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży w ramach projektu Fundacji Wspomagania Wsi " Pożyteczne wakacje", którego tegoroczne hasło brzmialo:" Pokaż , co masz na strychu- wystawa staroci". Opiekę nad uczestnikami sprawowali Danuta Czajka, Katarzyna Rajdaszka oraz rodzice dzieci.

W ramach tych zajęć prowadzone byly codzienne spotkania, na których uczestnicy z Wilczysk, Wólki Ciechomskiej, Zawalin uczestniczyli w pracach , których celem bylo zorganizowanie wystawy regionalnej( przynoszą eksponaty, odświeżają je, przygotowują podpisy) oraz w zajęciach rekreacyjnych, sportowych, wycieczkach.

Grają w tenisa stołowego badmintona, gry stolikowe, malują, wykonują kwiaty z bibuły do dekoracji wystawy, samodzielnie przygotowują zdrowe posiłki. Odbyła się  też wycieczka do Ryk na basen , kręgielnię i do pizzerii, do Stoczka Lukowskiego na Park linowy oraz do Kazimierza, Wojciechowa i Janowca. Wszystkim bardzo się podobało.

Uczestnicy integrują się, pracują i przy tym dobrze bawią pokazując, że można ciekawie i radośnie spędzać czas bez komputera i telewizji.

Zwieńczeniem zajęć było uroczyste otwarcie wystawy historyczno - regionalnej i Galerii malarstwa Mariana Turka.

 

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec