Grafika losowa

zdjcie0786.jpg

Wilczyska ? stawiamy na rozwój

Zajęcia w ramach projektu: ?Wilczyska ? stawiamy na rozwój?, realizowanego w partnerstwie przez Fundację EOS i Stowarzyszenie ?Nasze Wilczyska? w ramach Priorytetu VII Promocja integracji społecznej. Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji, rozpoczęły się w kwietniu i będą trwały do sierpnia 2012r.

 

Odbyły się już:

- warsztaty wielkanocne, na których uczestnicy projektu, członkowie ich rodzin i znajomi mieli możliwość wykonania tradycyjnych palm , stroików i ozdób wielkanocnych, wysłuchali też pogadanki o zwyczajach ludowych naszego terenu.
- warsztaty strategiczne budujące wspólną koncepcję rozwoju i promocji miejscowości Wilczyska pod kierunkiem trenerki p. Agnieszki Wróblewskiej,
- Warsztaty regionalne " tkactwo ludowe- wykonanie kilimów", członkowie projektu wykonali regionalne kilimki z włóczki a dzieci z papieru. Warsztaty regionalne prowadzi znana regionalistka p. Jadwiga Krześniak.


 
Uczestnicy projektu rysują mapę atrakcji Wilczysk

 

Sobótka- impreza plenerowa, 24.06.12, zdjęcie przedstawia występ zespołu Obereczek ze szkoły w Antoniówce .

 

ekwykonanie wianków sobótkowych

 prace rzexbiarskieW ramach projektu w dniach 25 - 28 czerwca odbyły się warsztaty rzeźbiarskie, na których pod opieką trenera p. Grzegorza Adamskiego wykonaliśmy 3 płaskorzeźby: " Wilk w lesie", " Ryba", "Kwiaty w wazonie" oraz kilka róż z drewna do wazonu.

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec